PREMIÉRA filmu - Art of Being - s osobnou účasťou ALANA LOWENA

Miesto

Tanečné divadlo Ifjú Szivek

Adresa

Mostová 275/8, 811 02 Bratislava, Slovensko

Popis

Láska, prijatie a sloboda

Film Umenie bytia vám zmení pohľad na život a vzťahy

TRAILER 

Chcete byť v živote šťastní, slobodní a milovaní? Túžite zažiť pocit skutočného splynutia so svojím Ja a aj svojim partnerom? Alebo sa neviete zbaviť starých duševných rán, ktoré vám nedovolia naplno sa poddať novým životným okamihom?

Intimi si pre vás pripravilo jedinečnú a neopakovateľnú možnosť, ako pootvoriť dvere, ktoré vám zmenia život, ak im dáte šancu. Vo štvrtok 19. októbra sa totiž uskutoční premietanie unikátneho dokumentu s názvom The Art of Being (Umenie bytia) od úspešného slovenského fotografa Martina Vrabka, ktorý je zároveň aj dlhoročným lektorom tantry. 

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia. Vďaka nim a Alanovej pomoci tak ľudia po celom svete nachádzajú svoju vlastnú spirituálnu cestu k sebe samému, nachádzajú dvere do svojho vnútra, ktoré im spoločnosť, výchova či bolestivé životné udalosti zatvorili. Pochopia, že svet a spoločnosť, v ktorých vyrastali ich žiaľ nenaučili, ako skutočne milovať svoje pravé ja, a to bez akýchkoľvek výhrad. Nakoniec začnú akceptovať všetky aspekty seba samého, svoju prirodzenú sexualitu a čerpať z nej energiu na každý ďalší deň.

Vďaka filmu budete mať viac než unikátnu možnosť nazrieť, ako to na Alanovych workshopoch vyzerá a dozvedieť sa, čo privádza ľudí všetkých vekových kategórií na jeho vypredané semináre. Dokument zachytáva mužov i ženy v tých najúprimnejších osobných spovediach a intímnych momentoch, ktoré sú často veľmi bolestivé, no zároveň úžasne oslobodzujúce. „Umenie bytia je spôsob, ako objavovať seba samého a svoju podstatu. Sú to momenty uvedomenia si, že nie ste takou osobou, ktorou si myslíte, že v dôsledku výchovy ste. Začnete sa sami seba pýtať, kde bolo vaše pravé Ja po celý ten čas. Prestane sa báť preciťovať vaše vnútro, začnete akceptovať smútok, zraniteľnosť, ale i radosť či eufóriu,“ vysvetľuje Alan.

Unikátny dokument The Art of Being je vhodný nielen pre jednotlivcov, ale aj pre páry, ktoré sa snažia nájsť k sebe stratenú cestu či chcú vzťah povýšiť na inú úroveň vzájomného bytia plného skutočnej lásky a porozumenia.

Názorne vám ukáže, čo všetko dokáže hľadenie do očí, pravá prítomnosť v spoločnom okamihu či vedomý dotyk, nielen ten fyzický, ale i vzájomný dotyk dvoch duší.

 

Filmový titulkami však spirituálny večer nekončí, Intimi pre návštevníkov pripravilo po premiére skutočne unikátny zážitok v podobe 

panelovej diskusie, 

ktorej sa zúčastní nielen

filmár Martin Vrabko, ale aj samotný 

zakladateľ The Art of Being – Alan Lowen! 

A potešenia na úvod i na záver. Večer nám otvorí 

MORYA, 

predstaviteľka svetového formátu v gongovej hudbe a 

záver večera si spríjemnime spoločnými diskusiami pri dobrom občerstvení.

 

Láska, smútok, zraniteľnosť, úľava či sloboda. Toto všetko môžete do hĺbky prežiť a pocítiť aj vy počas premietania dokumentu The Art of Being, ktorého premiéra prebehne 19. októbra. Záleží len na vás, či to sami sebe umožníte.

 

Druhy vstupeniek

    Pre vybranú akciu nieje momentálne dostupná žiadna vstupenka na zakúpenie. Buď sa už uskutočnila, alebo lístky na ňu ešte neboli uvoľnené do distribúcie

    Diskusia